מהרהרים בפיזיקה

מהרהרים בפיזיקה

הפיזיקה היא אחת מאבני היסוד של כל ענפי המדע והטכנולוגיה ומכאן שהיא גם המפתח להבנת העולם בו אנו חיים. הביטו סביבכם, הפיזיקה נמצאת בכל מקום.
כאן המקום לשאול שאלות בכל נושא בפיזיקה שאינו חלק מתוכנית הלימודים ולא פחות מעניין: "האם גודלו של וקטור הוא סקלר?", "מה תפקיד הסוגריים המרובעות [ ] בכתיבת יחידות?"

שימו לב: כותרת ההודעה מוגבלת באורכה. על הכותרת להיות תמציתית וקצרה.

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעה שנכתבה בצורה שאינה הולמת או הודעה שעלולה לפגוע באוכלוסיית משתמשי האתר.

לפני השימוש בפורום אתם מתבקשים לקרוא את "כללי השימוש בפורום".
 
הוסף נושא חדש
אם כבר יש לי מאה במעבדה מה אני עושה כדי להשיג חמש יחידות? elly6k   | 20:16 14/11/2011
איפה אני אתחיל??? אז ככה למדתי פיזיקה בתיכון אבל לצערי לא ניגשתי ל5 יחידות קרה מצב שהזמינו במיוחד בשבילי בחינה של 3 יחידות - סיימתי תיכון בשנת 2006 מאז ועד היום הספקתי ללמוד י"ג י"ד אלקטרוניקה לעשות שלוש שנים צבא ופסיכומטרי ועכשיו לא מזמן התחלתי מועדפת - עכשיו אני מתחיל להתעניין בלימודים אקדמאיים לשנה הבאה בעזרת השם ו... אין לי בגרות 5 יחידות בפזיקה הלוואי הייתה לי זה היה עוזר.... אבל למזלי יש לי 100 במעבדה שזה מוסיף - עכשיו מה כדאי לי לעשות? להשקיע זמן אחרי הצהריים אחרי העבודה וסופי שבוע ללמוד פיזיקה ולגשת לבגרות בקיץ או פשוט לעשות מכינה או ללמוד קורס כבר בתואר.... לא בטוח שאני אלך ללמוד פיזיקה אבל כן מקצוע של הנדסה עוד לא סגור על זה........ איזה שאלונים אני צריך לעשות כשיש לי כבר 100 במעבדה??? תודה רבה :)
ללמוד פיזיקה (ולא רק) מורה   | 04:37 16/11/2011
מובן שלא מסתיים רק בפיזיקה elly   | 02:25 18/11/2011
בגרות בפיזיקה מורה   | 14:36 18/11/2011
הוסף נושא חדש