חלק מהקישורים הם להדמיות המבוססות על יישומי java. במידה ואינכם רואים את היישומון, לחצו על התמונה כדי להתקין את תוכנת הג'אווה:

במידה ונתקלתם בבעיה בקישור לאחד האתרים אנא כיתבו לנו.

סופרפוזיציה של פולסים
שני פולסים במיתר הנעים זה לקראת זה. הדמיה הכוללת הסבר באנגלית.
פותח ע"י Fu-Kwun Hwang.

סופרפוזיציה בגלים מחזוריים
שני גלים חד מימדיים. ניתן לשנות את הנתונים של כל אחד מהגלים: אמפליטודה, אורך גל, מהירות וכיוון התנועה. ניתן לצפות בסופרפוזיציה של הגלים הללו על פי הנתונים שקבעתם. בנוסף, ניתן לבחור לעקוב אחרי נקודה מסויימת בכל אחד מהגלים ובסופרפוזיציה שלהם.
KSU - Physics Education Group

גל עומד במיתר
יצירת גל עומד בעזרת מיתר המחובר בקצהו האחד למתנד ובקצהו השני קשור. ניתן לשנות את תדירות המתנד ולבדוק באילו תדירויות מתקבל גל עומד. כולל הסבר. באנגלית.
פותח ע"י C.K.Ng מורה לפיזיקה, הונג-קונג.

סופרפוזיציה של גלי רוחב
ההדמיה מציגה סופרפוזיציה (בצבע צהוב) של גל הבא משמאל (בצבע אדום) וגל הבא מימין (בצבע כחול). בהדמיה ניתן לקבוע: אם שני הגלים הם פולסים או גלים מחזוריים, אם האמפליטודות של שני הגלים שוות או שונות, גלים שווי מופע או הפוכי מופע, הצגה מהירה או איטית של ההדמיה. ניתן להציג את ההדמיה גם צעד צעד. מתוך הדמיה זו ניתן להפעיל הדמיה נוספת, על ידי לחיצה על "Check this Applet too", בתחתית ההדמיה. ההדמיה הנוספת מציגה סופרפוזיציה של שני גלים היוצרים גל עומד. בהדמיה זו ניתן לשנות את אורכי הגל של הגלים היוצרים את הגל העומד, את המופע שלהם וניתן להציג צעד צעד את ההדמיה.
פותח ע"י B.Surendranath Reddy

עקרון הסופרפוזיציה- גל עומד
שני גלים מתקדמים ונעים בו זמנית באותו תווך, מוצגים זה מעל זה. הגלים בעלי אותה משרעת ואותו אורך גל. הם נעים באותה מהירות ובכיוונים מנוגדים. ניתן לראות את הגל הנוצר מסופרפוזיציה ביניהם (סכום אלגברי), שהוא גל עומד. ניתן להתבונן צעד אחר צעד וכך להתרשם מאופן חיבור הגלים בכל רגע ולהבחין בהיווצרות נקודות צומת. ניתן לבחור תנועה קדימה או אחורה.
The North Carolina School of Science and Mathematics